REALITNÍ ČINNOST

"Moje práce se stala mým koníčkem"

K práci v realitách jsem se dostala před 14-ti lety, kdy jsem začínala jako obyčejná asistentka a propracovala se až k pozici "vedoucí kanceláří a školící pracovník pro regiony Břeclav a Hodonín".

Za tuto dobu jsem zprostředkovala buď přímo nebo se podílela na prodeji více než 1200 nemovitostí.

Zajímala jsem se o realitní, finanční a právní problematiku, prohlubovala své znalosti, absolvovala kurzy a školení a posléze se osamostatnila a založila vlastní realitní kancelář HappyReality, s.r.o.

Zabývám se především lokalitami Břeclavsko, Mikulovsko, Znojemsko, Hodonínsko, Kyjovsko, Strážnicko, Brněnsko, ale po vzájemné dohodě Vám ráda pomůžu i jinde.

Rozhlodla jsem se dělat tuto práci zkrátka trochu jinak, více lidsky, flexibilně, jednoduše pomáhat lidem při plnění jejich snů a budování jejich domovů, se zárukou individuálního, profesionálního přístupu.

Realitní trh se stále mění, a proto považuji za nutné se neustále vzdělávat, být v obraze, co se týká dění ve světě a pohybu cen nemovitostí a neustále zajišťovat pro své klienty novinky ze světa financování, realit a daňových povinností, které jim mnohokrát ušetří peníze.

Dlouhodobě spolupracuji s ověřenými advokátními kancelářemi  s pojištěnou advokátní úschovou a finančními specialisty s dlouholetou praxí. Společně tak zajišťujeme bezpečný a bezproblémový průběh prodeje nemovitosti od počátku až do konce.

Mojí největší odměnou jsou spokojení a vděční klienti, kteří mne dále s důvěrou doporučují svým rodinám, kamarádům a známým, za což jim velmi děkuji.

Pokud tedy právě uvažujete o prodeji či koupi nemovitosti, ale máte strach z toho, že někomu naletíte, klidně mi napište nebo zavolejte. Naprosto nezávazně si popovídáme, sdělím Vám jaké máte možnosti, zda je vhodná doba pro uskutečnění Vašich plánů a navrhnu jak postupovat. A bude jen na Vás jestli se po té rozhodnete, že jsem pro Vás ten správný člověk ve světě nemovitostí.


Z referencí klientů, čerpáno z webových stránek firmy.cz:

 

Gálová:

“Paní Soničku Mančíkovou můžu všem vřele doporučit,je to absolutní profík.”

     

Petra Obořilová:

“Paní Soňu Mančíkovou můžu jen  doporučit, po zkušenostech s mnoha jinýma realitkama byla tahle nejlepší ...!”


Tamara Šrámková:

“Při prodeji naší nemovitosti k nám paní Mančíková přistupovala velmi ochotně, vstřícně a především profesionálně. Prodej proběhl bez sebemenších komplikací, vše bylo řádně smluvně ošetřeno. Děkujeme tímto paní Mančíkové za veškeré služby spojené s prodejem naší nemovitosti.”


Petra Bednaříková:

“Oceňujeme profesionální jednání, rychlost prodeje a hlavně ochotu se časově přizpůsobit potencionálním kupcům nemovitosti. O vše se paní Mančíková postarala. Mužeme jen doporučit.”


BarboraNovak:

“Paní Soňu Mančíkovou vřele všem doporučuji. Profesionalní jednání,ochota,spolehlivost.Paní MANČÍKOVÁ mi velmi pomohla.”


Rudolf Archi:

“Pani Mančíkovou musím jen chválit....a vřele doporučuji všem, kdo mají v úmyslu své nemovitosti prodat, nebo nějakou koupit. Je opravdu profík a vše dělá ochotně a hlavně lidsky....já jsem s jejími službami maximálně spokojená.”


Zdenka Rudolecka:

“Paní Soňu Mančíkovou doporučuji naprosto ví vše o realitách které nabízí ,naprostá spokojenost.”


Iva Obořilová:

“Paní Mančíkovou mohu jen doporučit. Za nás maximální spokojenost.”

Mikuláškovi

“Velká spokojenost s prací paní Mančíkové. Všechno zařídila a vyřídila k naší spokojenosti. Mohu jen doporučit a poděkovat za dobře odvedenou práci.”

Martínkovi:

“Byli jsme velmi spokojeni, paní Mančíková všechno zařídila, o nic jsme se nemuseli starat. Děkujeme. Klienti ze severní Moravy.”

Petr Petráš napsal(a) recenzi– Hvězdičky (5)

"Realitka, která má fakt profesionální a lidský přístup. Jsem nadmíru spokojen,děkuji. Vřele doporučuju"

Více na :

https://www.firmy.cz/detail/12922953-sona-mancikova-happyreality-kostice.html