Zvolte si typ nemovitosti

PŘES 15 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU

MOJE PRÁCE SE STALA MÝM KONÍČKEM

Vítám Vás na svých webových stránkách.

V oboru realit působím již od roku 2005, tato práce se stala mým koníčkem, vášní a životním stylem. Je to mnohem více než byznys. Za svoji kariéru v tomto oboru mám za sebou více než 1500 obchodních případů.

Každá nemovitost vyžaduje osobitý a individuální přístup, každá nemovitost skrývá jiný příběh a každý klient potřebuje empatický a profesionální přístup. Zkrátka a jednoduše pomáhám lidem při plnění jejich snů a budování jejich domovů.

BAVÍ MĚ DĚLAT REALITY PO SVÉM, A PŘEDEVŠÍM JINAK

Moje kariéra odstartovala pod křídly známé realitní kanceláře, kde jsem začínala jako obyčejná asistentka a propracovala se až k pozici „vedoucí kanceláří a školící pracovník pro regiony Břeclav a Hodonín“. Zajímala jsem se o realitní, finanční a právní problematiku, prohlubovala své znalosti, absolvovala kurzy a školení. Realitní svět se rychle mění a postupně mi začalo dávat smysl budovat si svou osobní značku – založila vlastní realitní kancelář.

PŘIJEDU TAM, KDE MĚ ZROVNA POTŘEBUJÍ

Práce realitního zprostředkovatele je z velké části o chuti a ochotě vycestovat. Zabývám se především lokalitami Břeclavsko, Mikulovsko, Znojemsko, Hodonínsko, Kyjovsko, Strážnicko, Brněnsko, ale po vzájemné dohodě Vám ráda pomůžu i jinde.

REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ JE VÝZVA

Realitní trh se stále mění, a proto považuji za nutné se neustále vzdělávat, být v obraze, co se týká dění ve světě a pohybu cen nemovitostí a neustále zajišťovat pro své klienty novinky ze světa financování, realit a daňových povinností, které jim mnohokrát ušetří peníze. Dlouhodobě spolupracuji s ověřenými advokátními kancelářemi s pojištěnou advokátní úschovou a finančními specialisty s dlouholetou praxí. Společně tak zajišťujeme bezpečný a bezproblémový průběh prodeje nemovitosti od počátku až do konce.

HLAVNÍ CÍL JE SPOKOJENÝ KLIENT

Mojí největší odměnou jsou spokojení a vděční klienti, kteří mne dále s důvěrou doporučují svým rodinám, kamarádům a známým, za což jim velmi děkuji. Pokud tedy právě uvažujete o prodeji či koupi nemovitosti, ale máte strach z toho, že někomu naletíte, klidně mi napište nebo zavolejte. Naprosto nezávazně si popovídáme, sdělím Vám jaké máte možnosti, zda je vhodná doba pro uskutečnění Vašich plánů a navrhnu jak postupovat. A bude jen na Vás jestli se po té rozhodnete, že jsem pro Vás ten správný člověk ve světě nemovitostí.

CO UMÍM?

3D VIZUALIZACE – Aktivně se věnuji i návrhům interiérů v 3 D programech, návrhům v provensálském stylu, tvorbě dekorací, ať už vánočních nebo jen tak pro radost, zvelebování domku a jeho zahrady, návrhům jezírek a okrasných zahrad. Jsem všestranný člověk, který nedokáže jen tak sedět na zadku a nic nedělat, který když už se do něčeho pustí , musí to dělat prostě nejlépe jak mu svědomí káže.

SPOLUPRÁCE S DEVELOPERY A STAVEBNÍMI FIRMAMI

Uvažujete o novém, ekonomickém bydlení ve vlastním domě ? Ve spolupráci se stavební firmou s mnohaletou tradicí realizujeme výstavby ekonomických rodinných domů – dřevostaveb.

KDO VLASTNĚ JSEM?

Ale nejen prací je člověk živ. Pomáhat lidem je sice hrozně fajn, ale časem jsem narazila na stránky psích azylů a útulků a mlčky sledovala, čeho všeho lidé jsou schopní, a někdy jsem se musela hrozně stydět…Začala jsem tedy spolu s přáteli a spřízněmými dušemi aktivně sdílet zvířata v nouzi, nemocná , která potřebují nutný lékařský zákrok prostřednictvím sociálních sítí , a do dnešního dne se nám povedlo, umístit 35 zvířat, a úspěšně přispívat na různé zákroky, krmivo, atd.

ZA SPOLUPRÁCI VÁM PATŘÍ JEDEN VELKÝ DÍK!

Potřebujete i vy prodat nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat.